NAKÚPTE PO TELEFÓNE:

O nás

Ako prominentné kvetinárstvo v Bratislave, prinášame jedinečný štýl luxusu a elegancie tým, že poskytujeme vynikajúce kvetinové aranžmány pre každú príležitosť. Sme považovaní za jedného z najlepších kvetinárstiev v Bratislave.

S našou luxusnou kvetinovou službou v Bratislave môžete posielať tie najkvalitnejši, zakonzervované kvety,  navrhnuté priamo majiteľkou značky Luxury flowers Javorka®. Či už chcete poslať na výročie, ospravedlniť sa, len tak pre radosť, na deň matiek, sezónne vrcholné sviatky ako je napríklad Valentín alebo niečo, čo hovorí: „Milujem ťa“, Luxury flowers Javorka® je popredný kvetinový e-shop v Bratislave a na Slovensku. Môžete si byť istý, že budete posielať kvalitné kvety s dlhou životnosťou v našej exkluzívnej luxusnej semišovej škatuli.

Prekvapte svojich blízkych jedinečným kvetinovým boxom a ručne vyrobeným zo zakonzervovaných kvetov pre každú príležitosť. Chcete urobiť Valentína nezabudnuteľným? Nehľadajte ďalej, pretože to je naša špecialita. Nechajte Luxury flowers Javorka® pomôcť vám navrhnúť špeciálny luxusný kvetinový aranžmán, ktorý prekvapí vašu dámu na  Valentína. Pomôžeme vám ukázať, koho máte radi alebo na kom Vám záleží.

Od okamihu, keď si z našej luxusnej kolekcie vyberiete jedinečný kvetový box či kyticu, priamo majiteľka Petra Javorová s vami vytvorí krásne a pútavé luxusné  kvetinové aranžmány, ktoré sú na mieru šité priamo Vám. Každé usporiadanie kvetín je ručne vkladané a osobne dodávané s dokonalou sofistikovanosťou. Ako luxusné kvetinárstvo v Bratislave používame iba tie najlepšie a najkvalitnejšie kvety.

Proces

Od okamihu, keď si z našej luxusnej kolekcie vyberiete jedinečné aranžovanie kvetov, priamo majiteľka a top floriska Petra Javorová vami vytvorí krásne a pútavé luxusné  kvetinové aranžmány, ktoré sú na mieru šité Vám. Každé usporiadanie kvetín je ručne vkladané a osobne dodávané s dokonalou sofistikovanosťou. Ako luxusné kvetinárstvo v Bratislave používame iba tie najlepšie a najkvalitnejšie kvety.

Progres

Kvety sú priamo z Equadoru a Columbie vypestovane presne podľa požiadaviek. Letecky sú prepravované v špeciálnej termo ochrane aby si zachovali svojú maximálnu sviežosť. Naše kvety sú jedinečné a skutočné patria ku najkvalitnejším na Europskom trhu.

Petra Javorová
Mám 33rokov a od 6 rokov sa venujem kvetom. Od malička som vyrastala v rodinej firme s kvetmi. Moja babička mala dlhé roky na Lazareckej ulici v Bratislave kvetinárstvo kde som chodievala už ako male dievčatko. Tu som si robila kytičky z kvetov ktoré babička potom "predala" . Rodičia mali tiež stánok s kvetmi na Kamennom námesti kúsok od SNP v Bratislave . Sem som tiež veľmi rada chodievala.
12.mája.1996 išla okolo TV Markíza a ja som sa akurát hrala s kvetinkami a robila som si kytičku. Prišli ku mne a opýtali sa ma či viem aký je dnes deň. Povedala som že " áno, deň matiek" opýtali sa ma komu kytičku dám. Pozrela som sa na moju maminu, vydvihlasom kytičku nad hlavu a povedala som že ju dám svojej maminke 🙂

Od vtedy som vedela čo je mojím poslaním. Robiť druhým radosť a venovať sa ďalej kvetom. Keď som bola v 9. ročníku na ZŠ mala som si vybrať na akú školu pôjdem. Na ZŠ sme mali raz súťaž vo floristike. Túto súťaž som vyhrala , bola som prvá 🙂 Vtedy písali o mne aj v Novom Čase ako o veľmi talentovanej a šikovnej. Prosili ma aby som išla na strednú školu do Malinova a zdokonalovala sa 🙂

Nakoniec som sa rozhodla ísť študovať tento obor do Malinova .Škola organizovala veľa súťaží a taktiež aj chodievala na veľa na súťaže mimo Slovenska ako napríklad do Chorvátska, Maďarska, ale aj do Čiech. Na týchto súťažiach som sa zúčastňovala. Zo súťaží som si odniesla veľa dipolomov a ocenení.

Tejto práci sa venujem dodnes. Otvorila som si vlastnú značku luxusného kvetinárstva Luxury flowers Javorka®
kde všetky kvetinové aranžmány vytváram . Môj manžel ma vo všetkom podporuje, čo je asi najviac. Nebyť jeho, tak asi by toto cele nevzniklo 🙂

Budem veľmi rada, keď, navštívite moje prevádzky v Auparku Bratislave alebo, keď pôjdete do Prahy a navštívite Westfield Chodov 🙂

" Milujem to, čo robím a robí ma to štastnou, keď vidím úsmev na tvárí druhých "