NAKÚPTE PO TELEFÓNE:

O nás

Ako prominentný kvetinár v Bratislave, prinášame jedinečný štýl luxusu a elegancie tým, že poskytujeme vynikajúce kvetinové aranžmány pre každú príležitosť. Sme považovaní za jedného z najlepších kvetinárov v Bratislave.

S Našou luxusnou kvetinovou službou v Bratislave môžete posielať tie najkvalitnejši, zakonzervované kvety,  navrhnuté tými najlepšími, talentovanými kvetinármi z Bratislavy. Či už chcete poslať na výročie, ospravedlniť sa, len tak pre radosť, na deň matiek, sezónne vrcholné sviatky alebo niečo, čo hovorí: „Milujem ťa“, Luxury flowers Javorka® je popredný kvetinový e-shop v Bratislave na Slovensku. Môžete si byť istý, že budete posielať kvalitné kvety s dlhou životnosťou v našej exkluzívnej luxusnej škatuli.

Prekvapte svojich blízkych jedinečným kvetinovým boxom, navrhnutým a ručne vyrobeným zo zakonzervovaných kvetov pre každú zvláštnu príležitosť. Chcete urobiť Valentína nezabudnuteľným? Nehľadajte ďalej, pretože to je naša špecialita. Nechajte Luxury flowers Javorka® pomôcť vám navrhnúť špeciálny luxusný kvetinový aranžmán, ktorý prekvapí vaše valentínske rande. Pomôžeme vám ukázať, koho máte radi alebo toho, na kom Vám záleží.

Od okamihu, keď si z našej luxusnej kolekcie vyberiete jedinečné aranžovanie kvetov, naši talentovaní kvetinárski dizajnéri v Bratislave s vami vytvoria krásne a pútavé luxusné  kvetinové aranžmány, ktoré sú na mieru šité Vám. Každé usporiadanie kvetín je ručne vkladané a osobne dodávané s dokonalou sofistikovanosťou. Ako luxusné kvetinárstvo v Bratislave používame iba tie najlepšie a najkvalitnejšie kvety.

Proces

Od okamihu, keď si z našej luxusnej kolekcie vyberiete jedinečné aranžovanie kvetov, priamo majiteľka a top floriska Petra Javorová vami vytvorí krásne a pútavé luxusné  kvetinové aranžmány, ktoré sú na mieru šité Vám. Každé usporiadanie kvetín je ručne vkladané a osobne dodávané s dokonalou sofistikovanosťou. Ako luxusné kvetinárstvo v Bratislave používame iba tie najlepšie a najkvalitnejšie kvety.

Progres

Kvety sú priamo z Equadoru a Columbie vypestovane presne podľa požiadaviek. Letecky sú prepravované v špeciálnej termo ochrane aby si zachovali svojú maximálnu sviežosť. Naše kvety sú jedinečné a skutočné patria ku najkvalitnejším na Europskom trhu.