Návrhy a vizualizácia záhrad

Máte presnú predstavu, ako by mala vyzerať vaša záhrada? Vaše sny pretavíme do skutočnosti. Povedzte nám po akej záhrade túžite a my Vašu predstavu zmeníme na skutočnosť. Vypracujeme pre vás 2D a 3D návrh, aby ste si vedeli lepšie predstaviť ako bude Vaša záhrada v skutočnosti vyzerať. V prípade záujmu Vám vieme pripraviť aj video prechádzky vo vlastnej záhrade. Virtuálne Vás tam prenesieme a vy si tak môžete vyskúšať relax na lavičke v sprievode štebotu vtáčikov a pokochať sa krásou nasadených kvetín.

Závlahový systém

Nielen rastliny, ale aj starostlivosť o ne je náplňou našej práce. Už desať rokov sa venujeme závlahám. Svoju prácu robíme s radosťou a kvalitne, o čom svedčia aj spokojní zákazníci. Montujeme závlahové systémy značky HUNTER a RAIN BIRD, pričom ide o najkvalitnejšie produktové rady tejto kategórie v Nemecku a Amerike.

Pokládka trávnatého koberca

Každý túži po krásnom trávniku ako z anglického vidieka. Nemusíte čakať celé mesiace, kým Váš trávnik dosiahne tú správnu formu. Spoľahnite sa na pokladaný trávnatý koberec z našich polí, ktorý je pravidelne hnojený, kosený a udržiavaný. Trávnik, ktorý má skrášliť Vašu záhradu musí mať aspoň 1,5 roka, kým ho začneme rezať.

24Pay gateway banner desktop 24Pay gateway banner phone