Donáška  kytic

Kvetinárstvo Javorka vám doručí krásne kytice. V rámci Bratislavy 24 hodín denne, ktorýkoľvek deň v týždni a v ktorúkoľvek hodinu. Vzhľadom k tomu, že nám záleží na spokojnosti klienta a potrpíme si na bezproblémovom doručení na 100%, rozvoz máme zabezpečený vlastným kurierom. Doručenie kvetov prebieha 7 dni v týždni a v rámci Bratislavy do 1 hodín od prijatia objednávky.

Nenaháňajte sa po meste a potešte svojich blízkych či oslávencov kyticou priamo z miesta, kde sa nachádzate. Jednoducho a cez telefón na čísle 0948 009 008 prípadne nás kontaktujte e-mailom info@kvetinarstvojavorka.sk

Romantické momenty, oslavy narodenín, pocta výročiam, či najkrajší deň ženy, je príležitosť, kedy má v ruke držať vysnívanú kyticu. Pre každý prípad sme vám k dispozícií hneď, a už o hodinu či dve máte kyticu na mieste a najmä v perfektnom stave. Pretože rýchlosť a spokojnosť sú naším heslom!

Prečo si vybrať práve nás?

Odpoveď je jednoduchá – pretože na výsledkoch našej práce sa odráža úprimné potešenie z jej výsledkov.

Najväčšou motiváciou je pre nás láska k tejto práci, pretože kvety nám jednoducho prirástli k srdcu. Naša spokojnosť tkvie v tej vašej. Diaľka neznamená nič, keď vás s blízkymi môžu zblížiť kvety a to je najdôležitejšou podstatou tohto konceptu.

Páni, buďte gentlemani, dámy, prejavte vďaku svojim rodičom. Kdekoľvek ste, môžete tak urobiť prostredníctvom našich profesionálne pripravených kytíc. Kvety majú schopnosť pozdvihnúť aj tie najobyčajnejšie dni a podčiarknuť ich čarom nevšednosti.

Do tejto práce vkladáme naše srdcia, aby tie vaše boli naplnené radosťou. Platí to po celý čas – od výberu kvietkov, cez ich starostlivé skladanie, zdobenie až po donášku. Najväčším víťazstvom je pre nás, keď naše kvety dokážu povzniesť momenty v životoch ľudí na nezabudnuteľné chvíle a dokonalé emócie.

Nechajte voňavé prekvapenia na nás a spoľahnite sa na dokonalý priebeh.

Pretože rýchlosť a spokojnosť sú naším heslom!

24Pay gateway banner desktop 24Pay gateway banner phone